Kupa Baskı
Kupa baskı çeşitlerimiz iki modeldir. Düz beyaz kupa rengarenk baskılar yapılabilir ve çok güzel dekoratif amaçlı kullanılabileceği gibi firma logosu ile reklam ve tanıtım içide kullanılabilir. Sihirli kupa da ise soğuk iken baskı görünmez içerisine sıcak bir sıvı konulduğunda anında beyazlar ve baskı öne çıkar. Süpriz yapmak hediye vermek için kupa çok güzel bir hediyedir. Sürekli göz önünde olduğu için üzrindeki baskı size kendini asla unuturmaz.

Yıldız Copy Center'da kupa baskı yüksek kalitede süplimasyon teknolojisi kullanılarak yapılır ve dayanıklıdır. Makinede Yıkanmadığı sürece yıllarca renk canlılığını korur. Yıldız Copy Center'a gelerek numune baskılarımızı görebilirisiniz.

Şehir dışında iseniz mail yolu ile göndereceğiniz görselleri kupaya basıp adresinize kargo ile gönderiyoruz.

Fiyatlarımız gerçek anlamda çok uygun olup gerektiğinde telefonlarımız ile sorabilirsiniz.

T-Shirt Baskı
Tişört baskıda kalite ve ekonomiklik bir arada olmaz derlerdi. Yıldız Copy Center bunu başardı. Hem ekonomik hem kaliteli baskıları bizde bulabilirsiniz. Siz kişiye özel tişörtler ile dikkat çekin ve bir benzeri olmayan baskılar ile tek olun. Yapmanız gereken sadece imajınızı seçmek bize yollamak veya getirmek.

İster sizin aldığınız tişört olsun ister bizim stoklarımızdaki tişörtler olsun her birini yüksek kalitede basıp size teslim edelim.

Şapka Baskı
Kişiye özel şapka baskı işleminiz Yıldız Copy Center'da. En güzel renkler, en güzel şapkalar ve kaliteli baskı hizmetleri Yıldız Copy Center'da bir araya geldi. İster 1 ister 1000 adet olsun.. Şapka baskı siparişleriniz için 1 gün önceden bize ulaştırmanız gerekir.

Arkası Fileli Şapka Modelleri,Promosyon Şapka Modelleri, Dilediğiniz model şapkayı seçerek baskı yapılacak meteryal bilgileriyle birlikte bize iletebilirsiniz. Size ideal baskı çözümleri sunan firmamız müşteri temsilcileri ile sipariş anından itibaren belirlenen tarihte tarafınıza şapkalar gönderilecektir Promosyon Beyaz Şapka, Bej Renk Şapka için Şapka üzerine dilediğiniz logo ve argümanı baskı yaptırabilirsiniz.

Sade ve tek renkten oluşan şapka logonu ön plana çıkarma açısından oldukça kullanışlı olacaktır. Özellikle koyu ve canlı renklere sahip logo ve resimler bu şapkada daha dikkat çekici gözükür.

Kumaş kalitesi ve canlı renkleriyle dikkat çeken şapka için sipariş verebilir ve dilediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Şapka için tek renk, 2 renk, 3 renk serigraf baskılar yanı sıra dijital baskı yöntemleri kullanılmaktadır. Daha detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Forma Baskı
Forma baskıda kalite ve ekonomiklik bir arada olmaz derlerdi. Yıldız Copy Center bunu başardı. Hem ekonomik hem kaliteli baskılar yıldız copy center'da. Siz kendinize özel formalar ile dikkat çekin ve bir benzeri olmayan baskılar ile tek olun.

Yapmanız gereken sadece imajınızı seçmek bize yollamak veya getirmek.

İster sizin aldığınız formalar olsun ister bizim stoklarımızdaki formalar olsun her birini yüksek kalitede basıp size teslim edelim.

Bayrak Baskı
İstediğiniz ölçüde bayrak flama yıldız copy center'da. Saten kumaşa süplimasyomn yöntemle bastığımız bayraklar çok şık ve havalı bir görünüşe sahiptir.

Bayrak kumaşının kalitesinden, bayrak kumaşının kesimine, bayrağın üzerine uygulanacak logo ve amblemin grafik film çıkışına, baskı kalıbından renk kodları ve pantone kodlarıyla örtüşen renklerde boyasından baskısına kadar özveri gerektiren bir iştir. Geniş üretim kapasitemizle bu özveriyi karşılamaktayız. Her türlü bayrak siparişleriniz için yıldız copy center size bir telefon kadar yakın.

Alınan İşlerin Titizlikle Ve Özenle İmalatı Yapılır Ve Hazırlanmaktadır.

Dijital Baskı Çözümleri

Dijital Baskı Çözümleri

Fotokopi, İç Mekan Baskı, Poster Baskı, Canvas Baskı, Roll-up Baskı
Promosyon Ürünler

Promosyon Ürünler

Kupa Baskı, T-Shirt Baskı, Şapka Baskı, Forma Baskı, Bayrak Baskı
Makine Parkurumuz

Makine Parkurumuz

Xerox, HP, NES50, NESA, MAPILOM, KOYM, SAMSUNG, EPSON, OCE

Neler Yapıyoruz?

Fikir Olarak Gelir
Ürün Olarak Çıkar

Müşterilerimizin memnuniyeti ve sınırsız hizmet beklentilerinizi karşılamayı tüm ekip olarak görev saydık. Yıldız Copy Center olarak bu sektörde müşteri ilişkileri anlayışını, ileri teknoloji ürünü makine parkurumuz ve profesyonel kalite odaklı ekibimizle birleştirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
T-shirt Baskı
T-shirt Baskı
Canvas
Canvas
Kupa Baskı
Kupa Baskı
Roll-up Baskı
Roll-up Baskı
Ozalit
Ozalit
Kartvizit
Kartvizit
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 7
Client 8

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

YILDIZ COPY CENTER

Adres

Yıldız Mahallesi Serencebey Yokuşu
Azmiler Apt. 6/B Beşiktaş/İstanbul

İletişim Formu